Kontrolní návštěva

Kontrola na místě proběhne v co nejkratším možném termínu poté, co inspektor obdrží výstup sebehodnocení – formulář "popis jídelny"

Inspektor přijde do vaší provozovny v předem odsouhlasený termín. Během návštěvy se inspektor přesvědčí, zda a jak plníte kritéria programu a společně s vámi projde průkazní evidenci. Inspektor pravděpodobně nahlédne do vašeho skladu a lednic aby se přesvědčil, že neobsahují nepovolené produkty. Spolu s odpovědným zástupcem jídelny prověří správnost vyplnění formuláře Popis jídelny a namátkově zkontroluje vaše dodací listy a způsob, jakým komunikujete a informujete strávníky (jídelní lístky, informace v jídelně, apod.).

Ke kontrole inspektorovi slouží vámi předem vyplněný formulář "popis jídelny". Pro kontrolní návštěvu inspektora mějte prosím připravené všechny dokumenty prokazující plnění kritérií. Jejich seznam najdete v Indikátorech naplnění kritérií.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací