Postup, jak získat osvědčení Skutečně zdravá jídelna

Chcete, aby vaše jídelna byla Skutečně zdravá? Poradíme vám, jak to udělat. 

Postupujte dle těchto 5 kroků: 

První krok: příprava a plnění kritérií

Prostudujte důkladně návod "Jak splnit kritéria Skutečně zdravé jídelny", který přináší přehled kritérií a podrobný návod a tipy, jak je naplnit. Zjistíte, zda už některá kritéria plníte a jak naplnit ta zbývající. Postupujte podle návodu a plňte všechna kritéria dané úrovně. 

Druhý krok: Jste připraveni

Všechna kritéria vybrané úrovně jste splnili a jste připraveni to prokázat inspektorovi. Vyplňte a pošlete nám podepsaný formulář objednávka osvědčení

Třetí krok: Sebehodnocení

Obdržíte od nás kontrolní formulář „popis jídelny“, prostřednictvím kterého odpovědný zástupce jídelny provede sebehodnocení plnění kritérií dané úrovně programu. Vyplněný „popis jídelny“ včetně příloh odešlete v elektronické podobě inspektorovi pro faktickou kontrolu a přípravu na kontrolu ve vaší provozovně. Veškeré instrukce od nás dostanete e-mailem. 

Naši regionální koordinátoři jsou připraveni vám pomoci jak s vyplněním, tak s přípravou na kontrolní návštěvu inspektora.   

Čtvrtý krok: Kontrola na místě

Osobní kontrolní návštěva inspektora ve vaší provozovně prověří, zda jste opravdu splnili všechna kritéria dané úrovně programu. Po návštěvě vám poskytneme pomoc s případnými úpravami a změnami. 

Pátý krok: Vydání osvědčení

Poté, co kontrolní inspekce prokázala splnění kritérií, obdrží vaše provozovna "Osvědčení o splnění (bronzové, stříbrné nebo zlaté) úrovně programu Skutečně zdravá jídelna".

Podmínkou pro vydání osvědčení je uhrazení faktury za kontrolu. Fakturu vám včas zašle kontrolní agentura. Prostudujte si Ceník služeb

Poskytneme vám marketingovou podporu a pomoc s propagací vašeho úspěchu. Podpoříme váš pokrok z bronzové na stříbrnou a nakonec zlatou úroveň osvědčení! 

Další průběh

Osvědčení splnění kritérií programu Skutečně zdravá jídelna (bronzové, stříbrné nebo zlaté) se vydává na dobu 12 měsíců. Nejpozději do uplynutí 12 měsíců od vydání aktuálního osvědčení požádá zástupce jídelny o vyšší stupeň osvědčení (viz Druhý krok výše) nebo bude provedeno "kontrolní hodnocení" k prokázání udržení stávající úrovně osvědčení. Kontrolní hodnocení se provádí na základě zaslaných průkazných materiálů bez osobní kontrolní návštěvy inspektora a je zpoplatněno viz Ceník výše. 

Pokud máte další dotazy, zkuste najít odpovědi v záložce Časté dotazy

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací