Zvyšujeme kvalitu veřejného stravování 

Prostřednictvím našich programů se snažíme o návrat kvalitních, čerstvých a sezónních produktů od domácích zemědělců na stoly strávníků. 

Kdo jsme

Program Skutečně zdravá jídelna nabízí spolek Skutečně zdravá škola. Skutečně zdravá škola je občanská iniciativa usilující o zlepšení školního a veřejného stravování. Více o nás na www.skutecnezdravaskola.cz

Naše inspirace

Vycházíme ze zkušeností obdobného programu ve Velké Británii (Food For Life Partnership – FFLP), do něhož se od roku 2005 zapojilo více než 5 500 škol a více než 3 000 jídelen v podnicích, nemocnicích, domovech pro seniory a univerzitách. Dle kritérií FFL se dnes vaří ve více než 50 procentech všech základních škol v Anglii a denně se připraví 1,4 milionů obědů.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací