25 duben 2016

Zdravé snídaně z Mixit.cz pomáhají Skutečně zdravé škole

Autor: Skutečně zdravá škola

Od dubna si na www.mixit.cz můžete koupit Skutečně zdravý mix, snídaňovou směs müsli s jahodami, čokoládou a vanilkou. A podobnost názvů se Skutečně zdravou školou, jak asi tušíte, není náhodná.

Tento mix totiž pro Mixit.cz vytvořila Margit Slimáková, naše odborná garantka, aby pomohla Skutečně zdravé škole, nebo přesněji, abyste jí mohli pomoci i vy.

Z každého prodaného mixu totiž Mixit.cz pošle 5 Kč Skutečně zdravé škole a ta je využije na vzdělávací aktivity pro kuchařky i rodiče. A čím víc  se jich prodá, tím víc kurzů bude. Proto Margit namíchala mix nejen super zdravý, ale hlavně super dobrý, abyste nemohli odolat! 

A proč byste měli sobě i svým dětem koupit Skutečně zdravý mix, a tím přispět na Skutečně zdravou školu?

Skutečně zdravý mix je ideální pro děti, kterým dodá energii a pomůže jim udržet pozornost ve škole, zasytí až do oběda a hlavně jim moc chutná. Které dítě by odmítlo snídani nebo svačinu, ve které jsou jahody, čokoláda a vanilka?

Základem jsou křupavé kukuřičné a kokosové lupínky se slunečnicovými semeny. Ovoce nesmí v žádném mixu chybět, takže do toho Skutečně zdravého Margit nasypala lyofilizované jahody a moruši, která je díkyvysokému obsahu vitamínu C skvělý antioxidant a obsahuje spoustu důležitého minerálu-železa. Zásadní složkou mixu jsou chia semínka. Tato superpotravina obsahuje spoustu vápníku a vlákniny a podporuje růst svalové hmoty. No a nakonec díky mléčným čokohoblinám mix ještě lépe chutná a úžasně voní po vanilce. Zní to možná spíš jako dezert, ale nemusíte se bát dávat ho dětem ke každé snídani nebo svačině, je to vyvážená kombinace, po které budou děti plné síly.

Z každého prodaného tubusu Skutečně zdravého mixu pošle Mixit.cz 5 Kč Skutečně zdravé škole, takže čím více vám bude chutnat, tím lépe. A nezapomeňte dát ochutnat i kamarádům a příbuzným. Koupit můžete zde. 

Výtěžek z prodejů Skutečně zdravého mixu použijeme na vzdělávání rodičů a kuchařek ve školních jídelnách. Za každých 5 000 Kč uspořádáme jeden seminář pro rodiče, jak dětem připravit zdravé svačiny, za každých 15 000 Kč  uspořádáme jeden celodenní seminář pro paní kuchařky. Pomozte nám těchto seminářů uspořádat co nejvíce, pomáháte tak svým dětem!

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací